کسب مقام دوم تیم بسکتبال دختران دانشگاه در مسابقات بسکتبال 3*3، بزرگداشت حماسه عاشورای حسینی


به گزارش اداره تربیت بدنی و فوق برنامه، یک دوره مسابقات بسکتبال ٣*٣ دختران به مناسبت بزرگداشت حماسه عاشورای حسینی به میزبانی دانشگاه بجنورد با حضور 11 تیم از شهرستانهای استانهای  خراسان شمالی و جنوبی در روز جمعه 98/06/22 برگزار گردید. تیم ها در دو گروه به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله یک چهارم و در نهایت برندگان به فینال مسابقات راه یافتند. تیم دانشگاه بجنورد به مربیگری سرکار خانم رویا گوهری راد در این دوره از مسابقات موفق به کسب مقام دوم گردیدند. * اسامی بازیکنان تیم دانشگاه بجنورد : خانمها  زهرا عطاران، فائزه صفری، فائزه حبیبیان و صبا صفری در این مسابقات حضور یافتند. در این دیدارها به ترتیب تیم های هیات بسکتبال بجنورد، دانشگاه بجنورد ، کارگران بجنورد و سپهر آیین اسفراین مقام های اول تا چهارم را کسب نمودند.

به گزارش اداره تربیت بدنی و فوق برنامه، یک دوره مسابقات بسکتبال ٣*٣ دختران به مناسبت بزرگداشت حماسه عاشورای حسینی به میزبانی دانشگاه بجنورد با حضور 11 تیم از شهرستانهای استانهای  خراسان شمالی و جنوبی در روز جمعه 98/06/22 برگزار گردید. تیم ها در دو گروه به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله یک چهارم و در نهایت برندگان به فینال مسابقات راه یافتند. تیم دانشگاه بجنورد به مربیگری سرکار خانم رویا گوهری راد در این دوره از مسابقات موفق به کسب مقام دوم گردیدند.

* اسامی بازیکنان تیم دانشگاه بجنورد: خانمها زهرا عطاران، فائزه صفری، فائزه حبیبیان و صبا صفری در این مسابقات حضور یافتند.

در این دیدارها به ترتیب تیم های هیات بسکتبال بجنورد، دانشگاه بجنورد ، کارگران بجنورد و سپهر آیین اسفراین مقام های اول تا چهارم را کسب نمودند.