اطلاعیه مهم امور دانشجویی در خصوص زمان واریز اجاره بها و بازگشایی سراهای دانشجویی داخل پردیس دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی 98-99


    1- زمان واریز اجاره بها در پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس www.bp.swf.ir  از روز شنبه 16شهریور ماه شروع و در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 20شهریورماه به پایان می رسد.  2- با توجه به اینکه عدم واریز اجاره بهاء در موعد مقرر به معنای عدم نیاز به سرا تلقی می گردد، پس از مهلت داده شده (که به هیچ وجه تمدید نمی گردد) دیگر دانشجویان متقاضی جایگزین خواهند شد. 3- مبلغ اجاره بهای نیمسال اول 2178900 ریال می باشد. (توصیه می شود جهت پرداخت اینترنتی اجاره بها از مرورگر موزیلا و درگاه بانک ملت استفاده شود) 4- ثبت نام، میزان و چگونگی پرداخت اجاره بهای سرای دخترانه دکتر امید (مصلی نژاد)، برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد. 5- زمان بازگشایی سراهای دانشجویی پردیس از روز جمعه 22 شهریورماه ساعت 8 صبح می باشد. 5- انتخاب اتاق در سرای پردیس دختران در تیرماه انجام و دانشجویان در هر زمانی مراجعه کنند در اتاق خود اسکان می یابند. در سرای پردیس صرفا حضور یک دانشجو به نمایندگی از 5 نفر دیگر برای تعیین اتاق کفایت می کند. 4- با توجه به مشکلاتی که در سنوات گذشته در خصوص واریز اجاره بهای اینترنتی در پرتال دانشجویی صندوق رفاه وجود داشته، به دانشجویان اکیدا توصیه می شود به مبلغ فیش صادره دقت و از واریز چند باره فیش تا حصول اطمینان از وضعیت واریز قبلی خودداری کنند. 5- در صورت داشتن هرگونه سوال با کارشناس مربوط به همان سرا تماس بگیرید: کارشناس سرای دانشجویی پسران آقای صمدی کاظمی با شماره 05832201189 کارشناس سرای دانشجویی دختران خانم غفاری با شماره 05832201190
 
 
1- زمان واریز اجاره بها در پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس www.bp.swf.ir  از روز شنبه 16شهریور ماه شروع و در ساعت 11 صبح روز چهارشنبه 20شهریورماه به پایان می رسد. 
2- با توجه به اینکه عدم واریز اجاره بهاء در موعد مقرر به معنای عدم نیاز به سرا تلقی می گردد، پس از مهلت داده شده (که به هیچ وجه تمدید نمی گردد) دیگر دانشجویان متقاضی جایگزین خواهند شد.
3- مبلغ اجاره بهای نیمسال اول 2178900 ریال می باشد. (توصیه می شود جهت پرداخت اینترنتی اجاره بها از مرورگر موزیلا و درگاه بانک ملت استفاده شود)
4- ثبت نام، میزان و چگونگی پرداخت اجاره بهای سرای دخترانه دکتر امید (مصلی نژاد)، برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.
5- زمان بازگشایی سراهای دانشجویی پردیس از روز جمعه 22 شهریورماه ساعت 8 صبح می باشد.
5- انتخاب اتاق در سرای پردیس دختران در تیرماه انجام و دانشجویان در هر زمانی مراجعه کنند در اتاق خود اسکان می یابند. در سرای پردیس صرفا حضور یک دانشجو به نمایندگی از 5 نفر دیگر برای تعیین اتاق کفایت می کند.
4- با توجه به مشکلاتی که در سنوات گذشته در خصوص واریز اجاره بهای اینترنتی در پرتال دانشجویی صندوق رفاه وجود داشته، به دانشجویان اکیدا توصیه می شود به مبلغ فیش صادره دقت و از واریز چند باره فیش تا حصول اطمینان از وضعیت واریز قبلی خودداری کنند.
5- در صورت داشتن هرگونه سوال با کارشناس مربوط به همان سرا تماس بگیرید:
کارشناس سرای دانشجویی پسران آقای صمدی کاظمی با شماره 05832201189
کارشناس سرای دانشجویی دختران خانم غفاری با شماره 05832201190